Založ si blog

Overovania indície o iniciátoroch dvojnásobnej úkladnej vraždy sa blížia k úspešnému koncu.

 

Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič v stredu spochybnil podnikanie firmy Logaro patriacej manželke ministra vnútra Tomáša Druckera. Na základe vyšetrovania i tohoto prípadu policajný prezident Tibor Gašpar, sa na Facebookovej stránke polície ohradil proti tomu, že v rozhovore pre český denník MF Dnes hovoril o konkrétnom páchateľovi, aktuálnom priebehu vyšetrovania dvojnásobnej úkladnej vraždy alebo o ďalších postupoch vyšetrovacieho tímu. Pri vypnutých mikrofónoch, sa však rozhovoril a redaktorom uvedeného denníka upresnil, že zatial ide iba o indície, ale že je všeobecne známe, že dráb Druker je priamo prepojený s emeritným šéfom drábov Fickom a preto je dôležité a potrebné poznať pozadie toho, kto ťahá nitkami jeho pôsobenia ako ministra vnútra.
Ďalej potvrdil skutočnosť, že expertom z NAKY sa podarilo preukázať presvedčenie zavraždeného novinára, že Ficko nielenže bol prepojený skrzeva Marku s mafiou, ale zaistili i dôkazy o tom, že bol direkt zez Betku známejšou ako Čachtická pani, prepojený s distribútorom novičoku. Našiel sa totiž koncept rozpracovaného článku istého šikovného invenstigatívneho novinára, kde bravúrne skombinoval známe to poznatky z literatúry z reáliou. Policajti za dedinou idú po stope rostrúseného novičoku, pretože je dôvodné podozrenie, že pred strelbou na dotknutých zavraždených bol pre istotu aplikovaný i novičok. Podla uniknutej informácie z vyšetrovatelského prostredia je na spomenutom koncepte nebohého, šipkami neodškriepitelne a hodnoverne preukázané prepojenie Ficka s Betkou a distribúrom novičoku. Experti skúmajú možnosti významu slova prepojenie, ktoré ponúka množstvo variant.

Reakcie na tieto nové poznatky z vyšetrovania dvojnásobnej úkladnej vraždy nenechali na seba dlho čakať.
Významná osobnosť niekolkých režimov Milan Kňažko, apolitický prezident Andrej Kiska, Theresa Mayová a všetci slušní manifestujúci ludia na Slovensku sú presvedčení, že je týmto preukázaná a nad slnko jasná skutočnosť o prepojení Ficka s Betkou a zatial neznámeho distribútora novičoka, a žiadajú vyhostenie Ficka a Drukera zo Slovenska. O tom, že my ludia na uliciach sme tu doma a máme pravdu, svedčí aj súhlasné solidárne pripojenie sa tentokrát celej rozhorčenej EU a zámoria.

5168
16
Posledný 12. 04. 2018, 21:57:09

Vtedy na západe. ..

26.04.2018

Niekedy pred nedávnom v súvislosti s protiurbanovskými manifestáciami v maďarsku bol v regionálnych novinách uverejnený článok ktorý uvážene vyzýval maďarov aby sa oprávnene ozvali a naštartovali viac »

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

marcel, rodina, vlak

Rodičia bojovali o syna, na liečbu dali všetko

15.12.2018 08:00

Smrť si poňho prišla príliš skoro, chlapec sotva dospel, mal 18 rokov.

počasie, sneh

Na horách sneh, v nížinách blato

15.12.2018 07:00

Kým v stredných a vysokých polohách sa zvianočnieva, v nížinách sa zrejme k najkrajším sviatkom roka došmýkame po blate.

Národný futbalový štadión

TOP 5 videí týždňa TV Pravda

15.12.2018 06:00

Bude obchvat Bratislavy v roku 2020? Klamal Kiska? Kam zmizli eurofondy na kultúru? Kde sa ukrýval Šajgal? Ako sa vám páči nový Národný futbalový štadión?

kiska

VIDEO: Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov

15.12.2018 06:00

Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove ako na bežiacom páse. Kauza podvodu s pozemkami sa Kisku dotýka čoraz viac.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 22362x
Priemerná čítanosť článkov: 1720x

Autor blogu

Kategórie

Archív