Založ si blog

Overovania indície o iniciátoroch dvojnásobnej úkladnej vraždy sa blížia k úspešnému koncu.

 

Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič v stredu spochybnil podnikanie firmy Logaro patriacej manželke ministra vnútra Tomáša Druckera. Na základe vyšetrovania i tohoto prípadu policajný prezident Tibor Gašpar, sa na Facebookovej stránke polície ohradil proti tomu, že v rozhovore pre český denník MF Dnes hovoril o konkrétnom páchateľovi, aktuálnom priebehu vyšetrovania dvojnásobnej úkladnej vraždy alebo o ďalších postupoch vyšetrovacieho tímu. Pri vypnutých mikrofónoch, sa však rozhovoril a redaktorom uvedeného denníka upresnil, že zatial ide iba o indície, ale že je všeobecne známe, že dráb Druker je priamo prepojený s emeritným šéfom drábov Fickom a preto je dôležité a potrebné poznať pozadie toho, kto ťahá nitkami jeho pôsobenia ako ministra vnútra.
Ďalej potvrdil skutočnosť, že expertom z NAKY sa podarilo preukázať presvedčenie zavraždeného novinára, že Ficko nielenže bol prepojený skrzeva Marku s mafiou, ale zaistili i dôkazy o tom, že bol direkt zez Betku známejšou ako Čachtická pani, prepojený s distribútorom novičoku. Našiel sa totiž koncept rozpracovaného článku istého šikovného invenstigatívneho novinára, kde bravúrne skombinoval známe to poznatky z literatúry z reáliou. Policajti za dedinou idú po stope rostrúseného novičoku, pretože je dôvodné podozrenie, že pred strelbou na dotknutých zavraždených bol pre istotu aplikovaný i novičok. Podla uniknutej informácie z vyšetrovatelského prostredia je na spomenutom koncepte nebohého, šipkami neodškriepitelne a hodnoverne preukázané prepojenie Ficka s Betkou a distribúrom novičoku. Experti skúmajú možnosti významu slova prepojenie, ktoré ponúka množstvo variant.

Reakcie na tieto nové poznatky z vyšetrovania dvojnásobnej úkladnej vraždy nenechali na seba dlho čakať.
Významná osobnosť niekolkých režimov Milan Kňažko, apolitický prezident Andrej Kiska, Theresa Mayová a všetci slušní manifestujúci ludia na Slovensku sú presvedčení, že je týmto preukázaná a nad slnko jasná skutočnosť o prepojení Ficka s Betkou a zatial neznámeho distribútora novičoka, a žiadajú vyhostenie Ficka a Drukera zo Slovenska. O tom, že my ludia na uliciach sme tu doma a máme pravdu, svedčí aj súhlasné solidárne pripojenie sa tentokrát celej rozhorčenej EU a zámoria.

5168
16
Posledný 12. 04. 2018, 21:57:09

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

Zázrak sa stal.

16.04.2018

Presvedčenia sú diagnózami idiotov, liečenie idiotov argumentami zo sveta objektívnej reality spracovávané poväčšine lavou analyticky pracujúcou polovicou mozgu je mrhaním peňazí, nervov viac »

Taliansko parlamentné voľby 2018

Vláda je jeden a pol mesiaca po voľbách v Taliansku stále v nedohľadne

20.04.2018 17:54

Situácia okolo rokovaní o vytvorení vlády zostáva neprehľadná aj po dvojdňovej misii predsedníčky Senátu, ktorú prezident poveril vedením konzultácií.

bitcoin, mena, platidlo

S kryptomenami sa na burzách obchoduje oveľa menej ako koncom roku

20.04.2018 17:41

Denný objem aktivít na kryptomenových burzách je oproti koncu minulého roka polovičný, vyplynulo z analýzy.

Dezinformácie

Briti sa chcú brániť ruskej propagande a kyberútokom. Pomôcť im má nový orgán

20.04.2018 17:18

Na vytvorení tohto orgánu sa zhodli nielen viaceré parlamentné výbory, ale aj rôzne politické subjekty.

militanti, terorista, Gaza, Palestína, Hamas

Militanti Islamského štátu sa vzdajú svojej poslednej zóny v Damasku

20.04.2018 17:01

Militanti dostanú na výber možnosť zostať a zmieriť sa s vládou prezidenta Bašára Asada alebo možnosť odísť autobusmi na územie kontrolované Islamským štátom.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 18211x
Priemerná čítanosť článkov: 1518x

Autor blogu

Kategórie

Archív