Založ si blog

Overovania indície o iniciátoroch dvojnásobnej úkladnej vraždy sa blížia k úspešnému koncu.

 

Líder hnutia OĽaNO Igor Matovič v stredu spochybnil podnikanie firmy Logaro patriacej manželke ministra vnútra Tomáša Druckera. Na základe vyšetrovania i tohoto prípadu policajný prezident Tibor Gašpar, sa na Facebookovej stránke polície ohradil proti tomu, že v rozhovore pre český denník MF Dnes hovoril o konkrétnom páchateľovi, aktuálnom priebehu vyšetrovania dvojnásobnej úkladnej vraždy alebo o ďalších postupoch vyšetrovacieho tímu. Pri vypnutých mikrofónoch, sa však rozhovoril a redaktorom uvedeného denníka upresnil, že zatial ide iba o indície, ale že je všeobecne známe, že dráb Druker je priamo prepojený s emeritným šéfom drábov Fickom a preto je dôležité a potrebné poznať pozadie toho, kto ťahá nitkami jeho pôsobenia ako ministra vnútra.
Ďalej potvrdil skutočnosť, že expertom z NAKY sa podarilo preukázať presvedčenie zavraždeného novinára, že Ficko nielenže bol prepojený skrzeva Marku s mafiou, ale zaistili i dôkazy o tom, že bol direkt zez Betku známejšou ako Čachtická pani, prepojený s distribútorom novičoku. Našiel sa totiž koncept rozpracovaného článku istého šikovného invenstigatívneho novinára, kde bravúrne skombinoval známe to poznatky z literatúry z reáliou. Policajti za dedinou idú po stope rostrúseného novičoku, pretože je dôvodné podozrenie, že pred strelbou na dotknutých zavraždených bol pre istotu aplikovaný i novičok. Podla uniknutej informácie z vyšetrovatelského prostredia je na spomenutom koncepte nebohého, šipkami neodškriepitelne a hodnoverne preukázané prepojenie Ficka s Betkou a distribúrom novičoku. Experti skúmajú možnosti významu slova prepojenie, ktoré ponúka množstvo variant.

Reakcie na tieto nové poznatky z vyšetrovania dvojnásobnej úkladnej vraždy nenechali na seba dlho čakať.
Významná osobnosť niekolkých režimov Milan Kňažko, apolitický prezident Andrej Kiska, Theresa Mayová a všetci slušní manifestujúci ludia na Slovensku sú presvedčení, že je týmto preukázaná a nad slnko jasná skutočnosť o prepojení Ficka s Betkou a zatial neznámeho distribútora novičoka, a žiadajú vyhostenie Ficka a Drukera zo Slovenska. O tom, že my ludia na uliciach sme tu doma a máme pravdu, svedčí aj súhlasné solidárne pripojenie sa tentokrát celej rozhorčenej EU a zámoria.

5168
16
Posledný 12. 04. 2018, 21:57:09

Vtedy na západe. ..

26.04.2018

Niekedy pred nedávnom v súvislosti s protiurbanovskými manifestáciami v maďarsku bol v regionálnych novinách uverejnený článok ktorý uvážene vyzýval maďarov aby sa oprávnene ozvali a naštartovali viac »

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

USA, Rod Rosenstein, námestník, minister spravodlivosti

NYT: Rosenstein chcel vlani Trumpa vypudiť z úradu

21.09.2018 23:18

Trump označuje Rosensteina za jedného z hlavných strojcov "honu na čarodejnice" pre údajné ruské zasahovanie do volieb.

hurikán, florence, počasie, usa

V Severnej Karolíne sa po búrke Florence pretrhla hrádza, hrozí zamorenie toxickým odpadom

21.09.2018 22:45

Voda z hrádze zatopila skládku splodín zo spaľovania uhlia, ktoré obsahujú ortuť, olovo a arzén.

odev, textil, látky

Daniari: Slovensko nie je preclievacím hubom podhodnoteného textilu

21.09.2018 22:05

Slovensko v žiadnom prípade nie je preclievacím hubom pre podhodnotený textil, ako sa to snaží naznačiť opozícia, uviedla Finančná správa.

Sýria Rusko lietadlo trosky telá nájdenie

Rusko a Izrael po strete v Sýrii preveria linku na predchádzanie konfliktom

21.09.2018 21:49

Stane sa tak v reakcii na mylné zostrelenie ruského špionážneho lietadla sýrskou protivzdušnou obranou.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 21672x
Priemerná čítanosť článkov: 1667x

Autor blogu

Kategórie

Archív