Založ si blog

Vtedy na západe. ..

Niekedy pred nedávnom v súvislosti s protiurbanovskými manifestáciami v maďarsku bol v regionálnych novinách uverejnený článok ktorý uvážene vyzýval maďarov aby sa oprávnene ozvali a naštartovali verejné protesty proti nedemokratickému postoju Urbana a spol. voči emigrantom. Prehnané výkriky a urážky autora spomínaného článku, od zástancov Urbana nenechali na seba dlho čakať. Zvlášť markantná bola odozva, ktorá nebola ešte uverejnená, ako príspevok, ani ako článok, ale jej základný koncept už koluje po internete. A ktorá prekročila medze slušnosti a bola nakoniec i v rozpore s právnymi predpismi maďarska. A ktorú ako príklad porušenia noriem etiky, bude treba dôrazne odsúdiť. Preto bude uverejnená, aby sme ju mohli najprv poznať, aby sme ju mohli potom v ďalšom odsúdiť.

Po preklade z maďarčiny citujem:
„Vzhladom na obsah tohoto i predchádzajúcich článkov autora je faktami preukázatelný vysoký stupeň rozhladenosti a zdravo osviežujúca miera kreativity.
Fakt prvý: autor výstižne tvrdí že sa im(ktože za okultisti to sú?), podarilo nielenže rozhýbať, ale aj vymeniť stoličky.
Fakt druhý: vyzývať na zamyslenie spojencov Urbana a spol, tj vlády maďarskej republiky, – EU a USA je síce prezieravá ale nereálna možnosť, pretože oni sú tč zaneprázdnení zamýšlaním sa nad vysvetlovaním prúseriálneho raketovania v Sýrii.
Fakt tretí: tvrdiť to, že nám ovce dokážu že nimi nie sú, je pokus o podprahovú manipuláciu, v ktorej sa nám podsúva, že ovce sú schopné myslenia a racionálneho argumentovania, čo sa dá vyhodnotiť ako tvorivý rozvoj fantázie.
Bolo by toho viac, ale končí mi diskuzný limit.“

My ako bezprostrední susedia maďarov sa s obavou predvídavo pozeráme na prenesenia nákazy nekultúrnej intolerancie pisatela tohoto tu spomínaného, ešte síce neuverejneného, ale celkom určite neprimeraného príspevku či článku. Nedopusťme aby sa takéto nevhodné spôsoby preniesli aj na slovensko.

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

Zázrak sa stal.

16.04.2018

Presvedčenia sú diagnózami idiotov, liečenie idiotov argumentami zo sveta objektívnej reality spracovávané poväčšine lavou analyticky pracujúcou polovicou mozgu je mrhaním peňazí, nervov viac »

Andrej Kiska a Štefan Kišš

Kiska sa nachytal na obchvate Prešova

16.08.2018 06:00

Prezident Andrej Kiska sa pri výstavbe obchvatu Prešova ulakomil na politickú propagandu.

sanitka , antolská , zachranná služba

Nehoda v Spišskej Belej si vyžiadala životy dvoch detí

15.08.2018 23:26

Nehoda sa stala na štátnej ceste I/77. Auto sa po tom, čo vrazilo do stromu, rozpolilo.

Taliansko Janov most zrútenie

Conte: S odobratím koncesie správcovi diaľnice nemožno čakať na justíciu

15.08.2018 22:41

Po páde mosta v Janove taliansky premiér Giuseppe Conte vyhlásil v regióne Ligúria na žiadosť miestnej správy 12-mesačný výnimočný stav.

Drogy, kokaín, heroín, kokain, heroin

Mexiko ponúklo 1,6 milióna dolárov za dolapenie narkobaróna

15.08.2018 22:04

Nemesio Oseguera Cervantes je najhľadanejší narkobarón, ktorého kartel zaisťuje dodávky heroínu do Spojených štátov.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 21200x
Priemerná čítanosť článkov: 1631x

Autor blogu

Kategórie

Archív