Založ si blog

Zázrak sa stal.

Presvedčenia sú diagnózami idiotov, liečenie idiotov argumentami zo sveta objektívnej reality spracovávané poväčšine lavou analyticky pracujúcou polovicou mozgu je mrhaním peňazí, nervov a času. To vedel už svojho času uznávaný terapeut dávnoveku Kristus. Preto aplikoval na liečbu idiotov metafory, podobenstvá. Tie totiž toto postihnutie riešia aktiváciou lavej srdcovej polovice mozgu doménou to lásky, empatie, intuície a kreácie, ktoré sú jediným účinným liekom na návrat do sveta normality.

Na jednom zhromaždení v gáni galilejskej, kde sa manifestovalo za odchod údajne skorumpovaného Piláta z funkcie, najprv pre posilnenie viery vo svoju magickú moc, liečitel pre maloverných premenil vodu na víno. Všimnúc si masívne manifestovaných symptónov retardácie prejavujúcich sa na hrudiach idiotov iškariotskych, so zdvihnutými rukami a pohladom upretým na sídlo svojho otca to povedal: „Vtáka poznáš po perí, chorého idiota podla opuchliny na krku a škvrny na chlopni a preto, kto si bez viny na svojom postihnutí, hoď prvý kameňom“. Prejavy dobrej prognózy liečby boli zázračné a okamžité, Pilát sám, pre obmedzenie epidémii chytlavej choroby šialených nielen umeleckých kráv ale aj občiansky iniciativizujúcich sa volov odišiel zo služby. Hriešnica z Magdaly však, údajne nejaká Mária, ktorá síce bola doudieraná kameňmi od tých najviac postihnutých horlicov, ostala chvalabohu na žive. Len vďaka prítomným investigatívcom Jána a Matúša ktorí toto, skutočne historicky platné vyhlásenie ihneď zištne predali masmédiám, sa nám zachovalo až do našich vekov.

5168
31
Posledný 16. 04. 2018, 07:00:42

Vtedy na západe. ..

26.04.2018

Niekedy pred nedávnom v súvislosti s protiurbanovskými manifestáciami v maďarsku bol v regionálnych novinách uverejnený článok ktorý uvážene vyzýval maďarov aby sa oprávnene ozvali a naštartovali viac »

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

trump, putin

Rusko a USA: Trecie plochy pred summitom Putin - Trump

16.07.2018 06:00

Vybrané fakty o rusko-amerických vzťahoch a o pravdepodobných témach stretnutia prezidentov USA a Ruska, ktoré sa uskutoční v pondelok 16. júla v Helsinkách.

tunel Višňové

Lacná diaľnica pri Žiline bude výrazne meškať

16.07.2018 05:00

Diaľnica D1 obíde Žilinu najskôr v roku 2021. Až teraz sa ukazujú dôsledky toho, že úsek s tunelom Višňové vysúťažili za menej ako polovičnú cenu oproti očakávaniam.

Diciotti, migranti, Taliansko

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 migrantov z rybárskej lode

15.07.2018 21:51

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 zo 450 migrantov, ktorých minulý týždeň zachránila loď a ktorí čakajú pri Sicílii na povolenie vstúpiť do Európy.

Trump, Putin

Čo povie Trump Putinovi o Kryme?

15.07.2018 20:00

Možno sa skamarátia, možno sa pohádajú a možno sa budú na seba raz usmievať a chvíľami zazerať. Obaja však ubezpečujú, že im ide o zlepšenie vzťahov.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 20998x
Priemerná čítanosť článkov: 1615x

Autor blogu

Kategórie

Archív