Založ si blog

Zázrak sa stal.

Presvedčenia sú diagnózami idiotov, liečenie idiotov argumentami zo sveta objektívnej reality spracovávané poväčšine lavou analyticky pracujúcou polovicou mozgu je mrhaním peňazí, nervov a času. To vedel už svojho času uznávaný terapeut dávnoveku Kristus. Preto aplikoval na liečbu idiotov metafory, podobenstvá. Tie totiž toto postihnutie riešia aktiváciou lavej srdcovej polovice mozgu doménou to lásky, empatie, intuície a kreácie, ktoré sú jediným účinným liekom na návrat do sveta normality.

Na jednom zhromaždení v gáni galilejskej, kde sa manifestovalo za odchod údajne skorumpovaného Piláta z funkcie, najprv pre posilnenie viery vo svoju magickú moc, liečitel pre maloverných premenil vodu na víno. Všimnúc si masívne manifestovaných symptónov retardácie prejavujúcich sa na hrudiach idiotov iškariotskych, so zdvihnutými rukami a pohladom upretým na sídlo svojho otca to povedal: „Vtáka poznáš po perí, chorého idiota podla opuchliny na krku a škvrny na chlopni a preto, kto si bez viny na svojom postihnutí, hoď prvý kameňom“. Prejavy dobrej prognózy liečby boli zázračné a okamžité, Pilát sám, pre obmedzenie epidémii chytlavej choroby šialených nielen umeleckých kráv ale aj občiansky iniciativizujúcich sa volov odišiel zo služby. Hriešnica z Magdaly však, údajne nejaká Mária, ktorá síce bola doudieraná kameňmi od tých najviac postihnutých horlicov, ostala chvalabohu na žive. Len vďaka prítomným investigatívcom Jána a Matúša ktorí toto, skutočne historicky platné vyhlásenie ihneď zištne predali masmédiám, sa nám zachovalo až do našich vekov.

5168
31
Posledný 16. 04. 2018, 07:00:42

Vtedy na západe. ..

26.04.2018

Niekedy pred nedávnom v súvislosti s protiurbanovskými manifestáciami v maďarsku bol v regionálnych novinách uverejnený článok ktorý uvážene vyzýval maďarov aby sa oprávnene ozvali a naštartovali viac »

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

hurikán, florence, počasie, usa

V Severnej Karolíne sa po búrke Florence pretrhla hrádza, hrozí zamorenie toxickým odpadom

21.09.2018 22:45

Voda z hrádze zatopila skládku splodín zo spaľovania uhlia, ktoré obsahujú ortuť, olovo a arzén.

odev, textil, látky

Daniari: Slovensko nie je preclievacím hubom podhodnoteného textilu

21.09.2018 22:05

Slovensko v žiadnom prípade nie je preclievacím hubom pre podhodnotený textil, ako sa to snaží naznačiť opozícia, uviedla Finančná správa.

Sýria Rusko lietadlo trosky telá nájdenie

Rusko a Izrael po strete v Sýrii preveria linku na predchádzanie konfliktom

21.09.2018 21:49

Stane sa tak v reakcii na mylné zostrelenie ruského špionážneho lietadla sýrskou protivzdušnou obranou.

andrej babiš

Babiš požiadal mimovládky, aby vybrali sýrske siroty

21.09.2018 20:37

Babiš však trvá na tom, že deťom by sa malo pomáhať predovšetkým tam, odkiaľ pochádzajú a kde bývajú.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 21669x
Priemerná čítanosť článkov: 1667x

Autor blogu

Kategórie

Archív