Založ si blog

Zázrak sa stal.

Presvedčenia sú diagnózami idiotov, liečenie idiotov argumentami zo sveta objektívnej reality spracovávané poväčšine lavou analyticky pracujúcou polovicou mozgu je mrhaním peňazí, nervov a času. To vedel už svojho času uznávaný terapeut dávnoveku Kristus. Preto aplikoval na liečbu idiotov metafory, podobenstvá. Tie totiž toto postihnutie riešia aktiváciou lavej srdcovej polovice mozgu doménou to lásky, empatie, intuície a kreácie, ktoré sú jediným účinným liekom na návrat do sveta normality.

Na jednom zhromaždení v gáni galilejskej, kde sa manifestovalo za odchod údajne skorumpovaného Piláta z funkcie, najprv pre posilnenie viery vo svoju magickú moc, liečitel pre maloverných premenil vodu na víno. Všimnúc si masívne manifestovaných symptónov retardácie prejavujúcich sa na hrudiach idiotov iškariotskych, so zdvihnutými rukami a pohladom upretým na sídlo svojho otca to povedal: „Vtáka poznáš po perí, chorého idiota podla opuchliny na krku a škvrny na chlopni a preto, kto si bez viny na svojom postihnutí, hoď prvý kameňom“. Prejavy dobrej prognózy liečby boli zázračné a okamžité, Pilát sám, pre obmedzenie epidémii chytlavej choroby šialených nielen umeleckých kráv ale aj občiansky iniciativizujúcich sa volov odišiel zo služby. Hriešnica z Magdaly však, údajne nejaká Mária, ktorá síce bola doudieraná kameňmi od tých najviac postihnutých horlicov, ostala chvalabohu na žive. Len vďaka prítomným investigatívcom Jána a Matúša ktorí toto, skutočne historicky platné vyhlásenie ihneď zištne predali masmédiám, sa nám zachovalo až do našich vekov.

5168
31
Posledný 16. 04. 2018, 07:00:42

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

PREDPOKLADÁM, ŽE JE TO ISTÉ, že obrodný proces jara 2018 na slovensku je založený na osočovaní, klamstve a podvode.

15.04.2018

Tentokrát nebudem písať o idiotoch, ktorý ako na to predisponovaní boli podvedení a oklamaní a verte mi bolo by o čom, ale o prvej časti vety ktorej dôležitosť si zaslúži aby bola mnohokrát viac »

Taliansko parlamentné voľby 2018

Vláda je jeden a pol mesiaca po voľbách v Taliansku stále v nedohľadne

20.04.2018 17:54

Situácia okolo rokovaní o vytvorení vlády zostáva neprehľadná aj po dvojdňovej misii predsedníčky Senátu, ktorú prezident poveril vedením konzultácií.

bitcoin, mena, platidlo

S kryptomenami sa na burzách obchoduje oveľa menej ako koncom roku

20.04.2018 17:41

Denný objem aktivít na kryptomenových burzách je oproti koncu minulého roka polovičný, vyplynulo z analýzy.

Dezinformácie

Briti sa chcú brániť ruskej propagande a kyberútokom. Pomôcť im má nový orgán

20.04.2018 17:18

Na vytvorení tohto orgánu sa zhodli nielen viaceré parlamentné výbory, ale aj rôzne politické subjekty.

militanti, terorista, Gaza, Palestína, Hamas

Militanti Islamského štátu sa vzdajú svojej poslednej zóny v Damasku

20.04.2018 17:01

Militanti dostanú na výber možnosť zostať a zmieriť sa s vládou prezidenta Bašára Asada alebo možnosť odísť autobusmi na územie kontrolované Islamským štátom.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 18210x
Priemerná čítanosť článkov: 1518x

Autor blogu

Kategórie

Archív