Založ si blog

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec nejakého bítlsáka. Ten človek sa skutočne nestačil dobre vyspať a ani učesať. Hovoriť to predtým, keď ešte nie sú dôkazy o tom či vôbec plyn bol použitý a bude sa zisťovať kým, no to je sila. Tak som si myslel že sa tomu už nič nevyrovná.

Ale potom čítam vyhlásenie Leška podla
https://dennikn.sk/1096188/lesko-na-proteste-keby-si-gaspar-a-kovacik-robili-svoju-pracu-nedozvedali-by-sa-o-kauzach-z-novin/,
ktorý je znôškou poloprávd, ale najme osočavaní, a fabulačných protirečení. Na ukážku citnem aspoň jeho záver:
„Niektorí hovoria, že ľudia na námestiach chcú majdanizovať Slovensko, že tu chcú urobiť prevrat. Pritom jediné, o čo zhromaždeniam ide, je to, aby naša krajina aj v skutočnosti bola tým, čím by podľa ústavy mala byť: demokratickým a právnym štátom, v ktorom predstavitelia štátnych orgánov rešpektujú a dodržiavajú ústavu a zákony. Lebo v takom štáte by sme mali žiť všetci – aj ľudia, ktorí život podľa ústavy označujú za majdanizáciu krajiny.“

Tak toto vypotí človek, ktorého sa pasuje za rozhladeného komentátora?
Bravo Leško, práve si sa priradil k tým, ktorí PREDPOKLADAJÚ, ŽE JE TO ISTÉ, že presvedčenia o uvedených domnienkach sú objektívne reálne,

Ak sa to o čo zhromaždeniam ide, vykonáva napríklad spôsobom dehonestácie akéhokolvek človeka označovaním za vraha. A žiadnymi výsledkami vyšetrovaní, ničím okrem davovovým šialenstvom podporovaných domnienok o spáchaní niečoho čo je vydávané za skutočnosť má predstavovať ciel zhromažďovania tak potom „a faravel to demokracia“ .

A čože to majú predstavitelia štátnych orgánov rešpektovať? Psychotický nátlak zmagorenej masy zmanipulovaných psychotikov, typu úchylných Šťaňkov a rozhladene sa tváriacich Leškov a iných im podobným, alebo majú rešpektovať a dodržiavať ústavu a zákony.

U nás na dedine v jedinom rekreačnom stredisku čo máme, by ti chlapi na tvoje drísty Leško povedali: Chlapče, sereš si do huby.

PS
Drucker abdikoval, dá sa na to podívať s mnohých zorných uhlov ako o tom ASI CELKOM ISTE bude toho dosť i na na blogu sk. Ustupovať nátlaku mase davu je ale podla môjho názoru podávanie prstu čertovi a ten sa veru neuspokojí iba s celou rukou. Že cár Nik–olano-j.

3 Manifestovanie ako druh masového šialenstva.

Vtedy na západe. ..

26.04.2018

Niekedy pred nedávnom v súvislosti s protiurbanovskými manifestáciami v maďarsku bol v regionálnych novinách uverejnený článok ktorý uvážene vyzýval maďarov aby sa oprávnene ozvali a naštartovali viac »

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

Zázrak sa stal.

16.04.2018

Presvedčenia sú diagnózami idiotov, liečenie idiotov argumentami zo sveta objektívnej reality spracovávané poväčšine lavou analyticky pracujúcou polovicou mozgu je mrhaním peňazí, nervov viac »

trump, putin

Rusko a USA: Trecie plochy pred summitom Putin - Trump

16.07.2018 06:00

Vybrané fakty o rusko-amerických vzťahoch a o pravdepodobných témach stretnutia prezidentov USA a Ruska, ktoré sa uskutoční v pondelok 16. júla v Helsinkách.

tunel Višňové

Lacná diaľnica pri Žiline bude výrazne meškať

16.07.2018 05:00

Diaľnica D1 obíde Žilinu najskôr v roku 2021. Až teraz sa ukazujú dôsledky toho, že úsek s tunelom Višňové vysúťažili za menej ako polovičnú cenu oproti očakávaniam.

Diciotti, migranti, Taliansko

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 migrantov z rybárskej lode

15.07.2018 21:51

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 zo 450 migrantov, ktorých minulý týždeň zachránila loď a ktorí čakajú pri Sicílii na povolenie vstúpiť do Európy.

Trump, Putin

Čo povie Trump Putinovi o Kryme?

15.07.2018 20:00

Možno sa skamarátia, možno sa pohádajú a možno sa budú na seba raz usmievať a chvíľami zazerať. Obaja však ubezpečujú, že im ide o zlepšenie vzťahov.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 20995x
Priemerná čítanosť článkov: 1615x

Autor blogu

Kategórie

Archív