Založ si blog

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec nejakého bítlsáka. Ten človek sa skutočne nestačil dobre vyspať a ani učesať. Hovoriť to predtým, keď ešte nie sú dôkazy o tom či vôbec plyn bol použitý a bude sa zisťovať kým, no to je sila. Tak som si myslel že sa tomu už nič nevyrovná.

Ale potom čítam vyhlásenie Leška podla
https://dennikn.sk/1096188/lesko-na-proteste-keby-si-gaspar-a-kovacik-robili-svoju-pracu-nedozvedali-by-sa-o-kauzach-z-novin/,
ktorý je znôškou poloprávd, ale najme osočavaní, a fabulačných protirečení. Na ukážku citnem aspoň jeho záver:
„Niektorí hovoria, že ľudia na námestiach chcú majdanizovať Slovensko, že tu chcú urobiť prevrat. Pritom jediné, o čo zhromaždeniam ide, je to, aby naša krajina aj v skutočnosti bola tým, čím by podľa ústavy mala byť: demokratickým a právnym štátom, v ktorom predstavitelia štátnych orgánov rešpektujú a dodržiavajú ústavu a zákony. Lebo v takom štáte by sme mali žiť všetci – aj ľudia, ktorí život podľa ústavy označujú za majdanizáciu krajiny.“

Tak toto vypotí človek, ktorého sa pasuje za rozhladeného komentátora?
Bravo Leško, práve si sa priradil k tým, ktorí PREDPOKLADAJÚ, ŽE JE TO ISTÉ, že presvedčenia o uvedených domnienkach sú objektívne reálne,

Ak sa to o čo zhromaždeniam ide, vykonáva napríklad spôsobom dehonestácie akéhokolvek človeka označovaním za vraha. A žiadnymi výsledkami vyšetrovaní, ničím okrem davovovým šialenstvom podporovaných domnienok o spáchaní niečoho čo je vydávané za skutočnosť má predstavovať ciel zhromažďovania tak potom „a faravel to demokracia“ .

A čože to majú predstavitelia štátnych orgánov rešpektovať? Psychotický nátlak zmagorenej masy zmanipulovaných psychotikov, typu úchylných Šťaňkov a rozhladene sa tváriacich Leškov a iných im podobným, alebo majú rešpektovať a dodržiavať ústavu a zákony.

U nás na dedine v jedinom rekreačnom stredisku čo máme, by ti chlapi na tvoje drísty Leško povedali: Chlapče, sereš si do huby.

PS
Drucker abdikoval, dá sa na to podívať s mnohých zorných uhlov ako o tom ASI CELKOM ISTE bude toho dosť i na na blogu sk. Ustupovať nátlaku mase davu je ale podla môjho názoru podávanie prstu čertovi a ten sa veru neuspokojí iba s celou rukou. Že cár Nik–olano-j.

3 Manifestovanie ako druh masového šialenstva.

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

Zázrak sa stal.

16.04.2018

Presvedčenia sú diagnózami idiotov, liečenie idiotov argumentami zo sveta objektívnej reality spracovávané poväčšine lavou analyticky pracujúcou polovicou mozgu je mrhaním peňazí, nervov viac »

PREDPOKLADÁM, ŽE JE TO ISTÉ, že obrodný proces jara 2018 na slovensku je založený na osočovaní, klamstve a podvode.

15.04.2018

Tentokrát nebudem písať o idiotoch, ktorý ako na to predisponovaní boli podvedení a oklamaní a verte mi bolo by o čom, ale o prvej časti vety ktorej dôležitosť si zaslúži aby bola mnohokrát viac »

Taliansko parlamentné voľby 2018

Vláda je jeden a pol mesiaca po voľbách v Taliansku stále v nedohľadne

20.04.2018 17:54

Situácia okolo rokovaní o vytvorení vlády zostáva neprehľadná aj po dvojdňovej misii predsedníčky Senátu, ktorú prezident poveril vedením konzultácií.

bitcoin, mena, platidlo

S kryptomenami sa na burzách obchoduje oveľa menej ako koncom roku

20.04.2018 17:41

Denný objem aktivít na kryptomenových burzách je oproti koncu minulého roka polovičný, vyplynulo z analýzy.

Dezinformácie

Briti sa chcú brániť ruskej propagande a kyberútokom. Pomôcť im má nový orgán

20.04.2018 17:18

Na vytvorení tohto orgánu sa zhodli nielen viaceré parlamentné výbory, ale aj rôzne politické subjekty.

militanti, terorista, Gaza, Palestína, Hamas

Militanti Islamského štátu sa vzdajú svojej poslednej zóny v Damasku

20.04.2018 17:01

Militanti dostanú na výber možnosť zostať a zmieriť sa s vládou prezidenta Bašára Asada alebo možnosť odísť autobusmi na územie kontrolované Islamským štátom.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 18207x
Priemerná čítanosť článkov: 1517x

Autor blogu

Kategórie

Archív