Založ si blog

Ako súvisí „náš“ psychotizmus s prebudzajúcim sa svetovým šialenstvom.

Začiatok tragickej novodobej kognitívnej deformácie niektorých pseudoinovátorov vnímania sveta z hladiska novej paradigmy, sa začal podla mojej mienky i u nás vcelku nenápadnou prácou investigatívnych novinárov. Základnou ideou šírenou pod záštitom práva na informácie a služby verejnosti bolo uplatňovanie priam smrtiacej stratégie pošlapávania ludskosti a degradácia logiky. Sedem krát rež a potom možno raz meraj.

Pre dobrú čitatelnosť, predávatelnosť a teda i finančnú zainteresovanosť sú nekompromisne upatňované zásady investigatívnej manipulácie:
*hladaj, kombinuj, kreatívne komplotuj, graficky ošipkuj prepojenia aby si vzbudil istotu ovládania, ovplyvňovania dotknutých
*rozličné vysnorené podozrenia na čokolvek prezentuj ako skutočnosť reálnej objektivity explicitne, lepšie však implicitne, pretože podprahové pôsobenie je účinnejšie ako priamo vedomé
*nerob si starosti s preukazovaním pravdivosti ponúkaných informácií, zaistenej náležitými prostriedkami overenia a dôkazu pred publikáciou.
*nerob si starosti z takto evidente preukázatelným osočovaním, pretože interferujúca verejná mienka s rovnako chorým uvažovaním bude stáť za tebou. Minimálne tá hystericky kričiaca na námestiach.
*odsúď, a potrestaj obviňovaných vyhostením zo svojich domovov ludskosti. Potrestaj bez dôkazov tzv novičokistov, potvrď si hegemóniu bezdôvodným vpádom do Iraku, zatni v mene indiánskych tradícii tomahawky rovnako do Sýrie, pofúkaj do už pomali dohorievajúceho plamienka jari v tejto časti sveta a vy.er sa na zúfalé odtial utekajúce masy nešťasníkov.
* potom si hrdo zaves na klopňu kabáta a chlopňu svojho naivného a hlúpeho srdca placku symbolu manipulatívne oklamanej doby.

5168
20
Posledný 14. 04. 2018, 13:43:45

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

Zázrak sa stal.

16.04.2018

Presvedčenia sú diagnózami idiotov, liečenie idiotov argumentami zo sveta objektívnej reality spracovávané poväčšine lavou analyticky pracujúcou polovicou mozgu je mrhaním peňazí, nervov viac »

Taliansko parlamentné voľby 2018

Vláda je jeden a pol mesiaca po voľbách v Taliansku stále v nedohľadne

20.04.2018 17:54

Situácia okolo rokovaní o vytvorení vlády zostáva neprehľadná aj po dvojdňovej misii predsedníčky Senátu, ktorú prezident poveril vedením konzultácií.

bitcoin, mena, platidlo

S kryptomenami sa na burzách obchoduje oveľa menej ako koncom roku

20.04.2018 17:41

Denný objem aktivít na kryptomenových burzách je oproti koncu minulého roka polovičný, vyplynulo z analýzy.

Dezinformácie

Briti sa chcú brániť ruskej propagande a kyberútokom. Pomôcť im má nový orgán

20.04.2018 17:18

Na vytvorení tohto orgánu sa zhodli nielen viaceré parlamentné výbory, ale aj rôzne politické subjekty.

militanti, terorista, Gaza, Palestína, Hamas

Militanti Islamského štátu sa vzdajú svojej poslednej zóny v Damasku

20.04.2018 17:01

Militanti dostanú na výber možnosť zostať a zmieriť sa s vládou prezidenta Bašára Asada alebo možnosť odísť autobusmi na územie kontrolované Islamským štátom.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 18209x
Priemerná čítanosť článkov: 1517x

Autor blogu

Kategórie

Archív