Založ si blog

Ako súvisí „náš“ psychotizmus s prebudzajúcim sa svetovým šialenstvom.

Začiatok tragickej novodobej kognitívnej deformácie niektorých pseudoinovátorov vnímania sveta z hladiska novej paradigmy, sa začal podla mojej mienky i u nás vcelku nenápadnou prácou investigatívnych novinárov. Základnou ideou šírenou pod záštitom práva na informácie a služby verejnosti bolo uplatňovanie priam smrtiacej stratégie pošlapávania ludskosti a degradácia logiky. Sedem krát rež a potom možno raz meraj.

Pre dobrú čitatelnosť, predávatelnosť a teda i finančnú zainteresovanosť sú nekompromisne upatňované zásady investigatívnej manipulácie:
*hladaj, kombinuj, kreatívne komplotuj, graficky ošipkuj prepojenia aby si vzbudil istotu ovládania, ovplyvňovania dotknutých
*rozličné vysnorené podozrenia na čokolvek prezentuj ako skutočnosť reálnej objektivity explicitne, lepšie však implicitne, pretože podprahové pôsobenie je účinnejšie ako priamo vedomé
*nerob si starosti s preukazovaním pravdivosti ponúkaných informácií, zaistenej náležitými prostriedkami overenia a dôkazu pred publikáciou.
*nerob si starosti z takto evidente preukázatelným osočovaním, pretože interferujúca verejná mienka s rovnako chorým uvažovaním bude stáť za tebou. Minimálne tá hystericky kričiaca na námestiach.
*odsúď, a potrestaj obviňovaných vyhostením zo svojich domovov ludskosti. Potrestaj bez dôkazov tzv novičokistov, potvrď si hegemóniu bezdôvodným vpádom do Iraku, zatni v mene indiánskych tradícii tomahawky rovnako do Sýrie, pofúkaj do už pomali dohorievajúceho plamienka jari v tejto časti sveta a vy.er sa na zúfalé odtial utekajúce masy nešťasníkov.
* potom si hrdo zaves na klopňu kabáta a chlopňu svojho naivného a hlúpeho srdca placku symbolu manipulatívne oklamanej doby.

5168
20
Posledný 14. 04. 2018, 13:43:45

Vtedy na západe. ..

26.04.2018

Niekedy pred nedávnom v súvislosti s protiurbanovskými manifestáciami v maďarsku bol v regionálnych novinách uverejnený článok ktorý uvážene vyzýval maďarov aby sa oprávnene ozvali a naštartovali viac »

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

trump, putin

Rusko a USA: Trecie plochy pred summitom Putin - Trump

16.07.2018 06:00

Vybrané fakty o rusko-amerických vzťahoch a o pravdepodobných témach stretnutia prezidentov USA a Ruska, ktoré sa uskutoční v pondelok 16. júla v Helsinkách.

tunel Višňové

Lacná diaľnica pri Žiline bude výrazne meškať

16.07.2018 05:00

Diaľnica D1 obíde Žilinu najskôr v roku 2021. Až teraz sa ukazujú dôsledky toho, že úsek s tunelom Višňové vysúťažili za menej ako polovičnú cenu oproti očakávaniam.

Diciotti, migranti, Taliansko

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 migrantov z rybárskej lode

15.07.2018 21:51

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 zo 450 migrantov, ktorých minulý týždeň zachránila loď a ktorí čakajú pri Sicílii na povolenie vstúpiť do Európy.

Trump, Putin

Čo povie Trump Putinovi o Kryme?

15.07.2018 20:00

Možno sa skamarátia, možno sa pohádajú a možno sa budú na seba raz usmievať a chvíľami zazerať. Obaja však ubezpečujú, že im ide o zlepšenie vzťahov.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 20996x
Priemerná čítanosť článkov: 1615x

Autor blogu

Kategórie

Archív