Založ si blog

3 Manifestovanie ako druh masového šialenstva.

Empatický vhlad do zhuleného ako vždy, navždy aktuálneho tématu.

Ja Cár Nik-olano-j v mene nás jedine slušných vydávam manifest, aby všetci investigatívci, významné osobnosti a im spriaznení, pravdepodobne celkom iste Ficom a spol poškodení, za slušnosť a spravodlivosť manifestovali fest.

My výlučne oprávnení nositelia nezviklatelných právd vyjdime tam, kde sa jedine môžeme demokraticky a slušne realizovať. Dosť bolo nekompetentných táranín o tom že môžu byť rôzne pohlady na vec. Je dokázané vedecky a doložené svedecky, že existuje len jediná pravda – tá naša.

Túto novodobú axiomu potvrdzujú aj nanovšie objavy kvantovej fyziky. Najmä ten, že všetko je relatívné, aj relativita.

Garantovanie vedeckého faktu existencie jedinej, tej našej pravdy, nám v súčasnosti potvrdzuje aj velký počet významných osobností.

Neexistujú už iné významné osobnosti, ak by aj náhodou existovali, o čom silne pochybujeme, sú to osobnosti bezvýznamné, choré, mentálne retardované a nech sa teda radšej dajú vyšetriť, alebo nech idú do psej matere.

Stupňujme naše požiadavky, čím silnejšie udrieme, tým skôr a viac sa nám uľaví!

Nestačia už výzvy o strate dôvery v tých ktorí majú iný pohlad ako my. Nestačí už rekonštrukcia vlády ani predčasné volby. Je treba ihneď potrestať tých o ktorých my nepochybujeme že sú za všetko zodpovední. Načo vypátravanie a vyšetrovanie, my vieme kto to zosnoval. Trest nech je demokratický a slušný. Napríklad defenestrácia, lepšie lynčovanie, úplne najlepšie rozštvrtenie alebo napichnutie na kôl. Len vtedy bude spravodlivosti dôsledne učinené zadosť.

Beda tým čo budú čo len tíško šepkať – dosť bolo ulice , odídte. Toto je evidentné porušovanie slobody slova. Nášej jedine správne videnej slobody slova. Treba radikálne a totálne zničiť tých, ktorí nám zrkadlia našu úbohosť, utrpenie našej bazálnej nespokojnosti zo sebou samým. Keď nebudú, nebude predsa ani naša zuboženosť a vnútorný nepokoj. Nestojí to za to? Neváhajme preto a postavme sa za slušné slovensko alebo za čokolvek iného. Nie je dôležité že nevieme za čo sa staviame, alebo ako to budeme formulovať. Podstatné je to, o čo sa usilujeme, o čo nám ide. Vy niektorí maloverní, ktorí ešte v tom momentálne nemáte jasno a pochybujete. Ide nám predsa o spravodlivé a slušné slovensko. Toto je náš hodnoverný a preukazatelný úmysel. Kapišto?

5168
14
Posledný 10. 04. 2018, 18:56:07

Vtedy na západe. ..

26.04.2018

Niekedy pred nedávnom v súvislosti s protiurbanovskými manifestáciami v maďarsku bol v regionálnych novinách uverejnený článok ktorý uvážene vyzýval maďarov aby sa oprávnene ozvali a naštartovali viac »

Reakcia na reakciu v diskusii článku o možno celkom istej zvrátenosti nielen Leška

18.04.2018

Diskuzný príspevok bol následovného znenia: „Dobrá správa, autor chystá rešerš tohoto článku. Bude mať jedinú vetu: Ložko, ma soroš.“ Znenie tejto vety sa dá prekódovať rozličným viac »

A máme tu ďalšieho tuzemského exota, ktorý sa domnieva, že je presvedčený

16.04.2018

S úžasom sledujem vyhlásenia o tom že útok v Sýrii bol výstrahou pred ďalším použitím bojového plynu v Sýrii a dokonca na celom svete. Najpr ten Makaron a potom nejaký anglán, stary otec viac »

marcel, rodina, vlak

Rodičia bojovali o syna, na liečbu dali všetko

15.12.2018 08:00

Smrť si poňho prišla príliš skoro, chlapec sotva dospel, mal 18 rokov.

počasie, sneh

Na horách sneh, v nížinách blato

15.12.2018 07:00

Kým v stredných a vysokých polohách sa zvianočnieva, v nížinách sa zrejme k najkrajším sviatkom roka došmýkame po blate.

Národný futbalový štadión

TOP 5 videí týždňa TV Pravda

15.12.2018 06:00

Bude obchvat Bratislavy v roku 2020? Klamal Kiska? Kam zmizli eurofondy na kultúru? Kde sa ukrýval Šajgal? Ako sa vám páči nový Národný futbalový štadión?

kiska

VIDEO: Kiska kúpil v Slavkove až desať pozemkov

15.12.2018 06:00

Prezident Andrej Kiska skupoval pozemky pod Tatrami vo Veľkom Slavkove ako na bežiacom páse. Kauza podvodu s pozemkami sa Kisku dotýka čoraz viac.

miroringo

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 13
Celková čítanosť: 22362x
Priemerná čítanosť článkov: 1720x

Autor blogu

Kategórie

Archív